Kurzy pro rok 2018 budou vypsány kolem nového roku  :-)

Kurzy s Blankou v předešlých letech : 

Ve spolkovém domě se konají tvořivé kurzy s paní Blankou Sýkorovou. Kurzy se konaly pondělky jednou za čtrnáct dní od 17.00 hod. Zde jsou kurzy, které probíhaly. 


Korálkování, decoupage, pedig, papírový pedig, ovčí rouno, dekorace, enkaustika, fimo, malování pravou hemisférou, práce s papírem, automatická kresba.


Paní Sýkorová nás např. naučila jak si vyrobit svíčky a myslím, že se nám to celkem povedlo. Zde je malá ukázka, jaké krásné svíčky se dají vytvořit. Na kurzy je opravdu nutné hlásit se předem z důvodu nákupu materiálu.


 

 

 

 

Tvořivé kurzy s Blankou

Zde je nabídka kurzů
...

Pedig, Papírový pedig, decoupage, korálkování, encaustica, malovaní žehličkou, fimo, linoryt - výroba vlastních matric + visacky,v vizitky, přáníčka, smaltování, vánoční dekorace, powertex - zde je ale vyšší cena, váza cca. 20 cm 250 kc, postava 400 kc. Práce s papírem - přáníčka (quilling,embossing, big shot, pergamano aj.). Nešitý patchwork, textilni techniky - tisk, sítotisk, šablonování, malování na hedvábí - mandaly (vitráže) cca. 220kc, šátky na rámech
 zde cena 200 plus cena za šátek (100 - 200 kc), výroba broží (file, organza aj.)

Výroba gelových svíček, výroba glycerinových mýdel, leptání skla, práce s drátem (šperky, gizmo spirálky, stromečky,

drátování aj.), artyčok. V případě zájmu o nějaký kurz nás kontaktujte na tel.číslech knihovny 605 986 955, 313 105 842 nebo osobně v knihovně Obecnice.

Kurzy se budou konat pondělky od 17.00 hodin ve Spolkovém domě Obecnice. První kurz začíná v pondělíl 29. 9. 2014 od 17.00 hodin.


 

Zde jsou ukázky z kurzů – pletení z papíru, výroba mýdel, výroba šperků z fima.


 

 

 


 

Kurzy s Blankou

Ve splkovém domě se konají tvořivé kurzy s paní Blankou Sýkorovou. Kurzy se konají pondělky jednou za čtrnáct dní vždy od 17. 00 hod. Zde je nabídka kurzů.

Korálkování, decoupage, fimo, papírový pedig, pedig, ovčí rouno, dekorace, enkaustika, fimo, malování pravou hemisférou, práce s papírem, automatická kresba, kusudama. Na nástěnce u Spolkového domu je vždy vyvěšen další kurz a jaká technika bude příště.